Wąski - chart z Krakowa, zabiedzony ale kochany
01 sierpnia 2010

Wąski to bardzo biedny, ale piękny i ogromnie przyjacielski chart. Został znaleziony na ulicy, trafił do schroniska gdzie zdobył serca wszystkich. Teraz jest pod dobrą opieką, ale potrzebuje domu na stałe.

Jest pięknym, rudawo-beżowym chartem, który kocha wszystkich ludzi. Cieszy się ogromnie na każde spotkanie, na spacerach nie może się wystarczająco nabiegać. Będzie wspaniałym kompanem osób aktywnych, lub rodziny. Dogaduje się z innymi zwierzętami, więc może zamieszkać w domu z innymi psami.

Wąski jest bardzo mądrym, inteligentnym psem. Szybko się uczy. Jego wiek oceniany jest na około 4 lata, ale jego radość z życia, towarzystwa ludzi i spaceru jest porównywalna z beztroską radością szczeniaka.

Zaznał w swym życiu wiele złego, jego odleżyny świadczą o tym, że musiał mieszkać w kojcu wyłożonym betonem. Wąski przejdzie operację, w której najgorsze ślady na skórze zostaną usunięte. Reszta odleżyn jest w czasie leczenia.

Wąski przeżył wiele w swym krótkim życiu, jednak nie zabiło to jego przyjacielskiego, łagodnego i posłusznego ducha. Dajmy mu szansę na dobrą przyszłość, tak jak na to zasługuje!

Wąski zamieszkał w Żorach, u ludzi którzy szczerze kochają zwierzęta.