Suzanka
21 października 2015

Suzanka w typie charta ,wzrost około 60-65 cm . Śliczna , grzeczna sunia która dłuższy czas błąkała się
samotnie ,przerażona zapewne szukając swojego domu , pytanie tylko czy ten dom niechcący zgubił Suzankę czy zrobił to celowo ,ponieważ nikt jej nie szukał ani nie szuka . Szukamy nowego domku który pokocha sunię do końca jej dni a nie tylko na chwilę.
Sunia ma ogrom zalet , z czystym sumieniem mogę ją wychwalać pod niebiosa
W DOMU ; miękka kanapa i Suzanki nie ma , z ogromną przyjemnością wyleguje się w pieleszach ,nie niszczy , przesypia nie obecność opiekunów.Nie jest natrętna choć kocha człowieka całą sobą.
WC ; korzysta z toalety na zewnątrz
KUCHNIA ; brak u ważności może skutkować stratą obiadu , łasuch i ''złodziejaszek'' swoją drogą charcie typy mają to chyba w genach :)
SPACEREK ; idziesz na spacer z psem ''widmo'' wrażenie jak by się trzymało samą smycz , puszczona luzem pilnuje się opiekuna .
KONTAKTY MIĘDZY PSIE-KOCIE  ;  .Zero konfliktów .Kotki toleruje
AUTO ; wskakuje , kładzie się grzecznie i jedzie .
KĄPANIE ; Wyjdziesz z niej cało , bez śladów pazurów na swoim ciele , nie będziesz też ociekać wodą ani panikować z powodu potopu w łazience .
Ot i cała Suzanka , sunia ma około 4- 5 lat .Jest wysterylizowana ,zaszczepiona i odrobaczona .Przebywa w domu tymczasowym w woj Śląskim .Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna , podpisanie umowy adopcyjnej . Zwykła procedura ,nic strasznego :)

Suzanka już we własnym domku , zamieszkała w Kraśniku ,Państwo pokochali ją od pierwszego wejrzenia ,pokonali ponad 800 km żeby już na zawsze mieć ją przy sobie.