Emma - wrażliwa pręgowana charcica
02 września 2014

Emma to ok 5 letnia charcica, waga 20 kg,wysokość w kłębie 60 cm
Na pierwszy rzut oka Emma wygląda jak przerośnięty whippet,jednak nie wiemy na 100 % mieszanką jakich chartów jest ta sunia.
Emma na pewno nie miała łatwego życia i musiała nauczyć się sama siebie bronić. Bywa nadwrażliwa na dotyk i przez to zabiegi przy niej typu kąpiel,czesanie,wizyta u weterynarza mogą być na początku utrudnione,boi się ich.
Do obcych ludzi podchodzi z dystansem,natomiast gdy zaufa opiekunowi to zamienia się w  istnego przytulaka,kanapowowca i chce aby uwaga człowieka była na niej skupiona.Chętnie się uczy,jest bardzo pojętna,otwiera się na ludzi jak i również uczy się bawić.
Bez problemu zostaje sama w domu,utrzymuje czystość,ale ponieważ w życiu zaznała głodu to jest małą złodziejką i jedzenie pozostawione np na stole traktuje jak swoje i się nim częstuje.
Jest zwolenniczką suchej karmy i przysmaków,za surowym mięsem nie przepada.
Emma to suka dominująca w stosunku do innych psów i suk,może jednak zamieszkać ze spokojnym psem lub nawet kotami. Nie nadaje się jednak do domu z małymi dziećmi gdyż się ich boi.
Emma to wrażliwa sunia,szukamy dla niej spokojnego i wyrozumiałego domu,doświadczonego w prowadzeniu psów po przejściach.

Emma jest zachipowana,zaszczepiona,wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest wyrobienie pozwolenie na utrzymywania charta

Emma kilka dni temu zamieszkała w swoim nowym domu. Wszystkiego najlepszego Maleńka !