BLANKA - srebrzysta charcia królewna
10 czerwca 2014

Blanka to młoda ok 2,5 letnia charcica,wysokość w kłębie 62 cm,waży ok 20 kg.Delikatna i subtelna zarówno z budowy, jak i z charakteru.

W stosunku do człowieka na początku zdystansowana, ostrożna, nieufna. Natomiast kiedy już się oswoi daje się poznać od jak najlepszej strony i rozkochuje w sobie ludzi. Uwielbia pieszczoty,zabawy z innymi psami,spacery, wylegiwanie się na kanapie. Bardziej preferuje towarzystwo kobiet niż mężczyzn,ale spokojem i delikatnością można kupić jej zaufanie.

Blanka na pewno nigdy nie mieszkała w mieście,gwar i ruch ją na początku bardzo przerażał,dopiero w dt nauczyła się chodzić na smyczy. W domu funkcjonuje zupełnie normalnie,nie boi się nawet chodzić po panelach,bez problemu zostaje sama,utrzymuje czystość i niczego nie niszczy. Nie należy jednak do psów,które celebrują chwile samotności,Blanka bardzo lubi towarzystwo ludzi,psów i kotów.

Blanka jest delikatną i wrażliwą suczką,boi się podniesionego głosu,szybkiego ruchu,wtedy albo kładzie się płasko na ziemi albo chce uciekać.Z tego też powodu szukamy jej domu raczej bez dzieci.Suczka potrzebuje spokojnego,tolerancyjnego i opanowanego opiekuna,który może poświęcić jej dużo uwagi oraz czasu. Blanka szybko się uczy,zna podstawowe komendy,ładnie jeździ samochodem i nie ma choroby lokomocyjnej.

Blanka jest zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy jak również wyrobienie pozowolenia na charta.

Królewna Blanka już ma swój zamek,zamieszkała w Zabrzu z cudowną Rodziną.

Dziękujemy za cudowny dom i życzymy długich lat wspólnego życia!