FANTA-styczna sunia czeka na kochający dom
02 lutego 2014
Fanta to młodziutka,niespełna 2 letnia sunia w typie greyhounda,jest mniejsza od typowego przedstawiciela tej rasy,waży ok 18 kg.
W stosunku do człowieka na początku zdystansowana, ostrożna, nieufna. Natomiast kiedy już się oswoi daje się poznać od jak najlepszej strony i rozkochuje w sobie ludzi.
Uwielbia pieszczoty, długie spacery, wylegiwanie się na kanapie. Zdecydowanie bardziej preferuje towarzystwo kobiet niż mężczyzn. Najprawdopodobniej w przeszłości męska ręka ją skrzywdziła.
W domu tymczasowym jest oswajana z męskim towarzystwem. Jest uczona podstawowych komend typu: siad, łapa, waruj, czekaj. Bardzo szybko się uczy. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy i pilnuje się opiekuna.
Fanta jest skora do zabaw i psot. Pozostawiona sama w domu utrzymuje czystość, bawi się swoimi zabawkami, chociaż czasami może coś napsocić z nudów.
Fanta może zamieszkać z innymi psami pod warunkiem że zostanie prawidłowo wprowadzona do stada ponieważ potrafi być zazdrosna o ludzkie względy. W domu tymczasowym przebywa z drugą suczką w podobnym wieku i jest między nimi nić porozumienia.
Toleruje psy,suki oraz koty.
Fanta świetnie sprawdzi się również jako jedyny pies w rodzinie gdyż jest spragniona ludzkiej uwagi i miłości, może zamieszkać z dziećmi powyżej 10 roku życia.
Lubi jeździć samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej.

Fanta jest zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy jak również wyrobienie pozowolenia na charta.

Fanta ma już kochającą Rodzinę,zyskała też dwóch kocich przyjaciól ;)

Niech ci się szczęści malutka!