Bella -porzucona przez właściciela sunia
27 sierpnia 2013

Bella jest 3-letnią, krótkowłosą suczką w typie charta (wzrost ok. 65 cm). Została porzucona przez swojego byłego właściciela. Oddał ją po prostu do schroniska wraz ze szczeniakami - jej maleńkimi dziećmi.
Powód - śmiała urodzić i stała się niepotrzebna. Po co komu szczenna suka.... W chwili oddania suczka była bardzo zaniedbana, wychudzona.
Teraz już powraca fizycznie do pełni sił.
Suczka jest bardzo zagubiona, w stosunku do ludzi bardzo uległa, miła, łagodna. Jest przyjazna dla innych psów. Suczka wychowywała się z dziećmi, jest do nich przyzwyczajona. Ze względu na skąpą okrywę włosową zima w schronisku będzie dla niej bardzo trudna, może nawet jej nie przeżyć... Schronisko nie ma praktycznie możliwości zapewnienia psom takim jak Belka odpowiednich ciepłych pomieszczeń. Dlatego apelujemy o kochający dom dla tej cudownej, przemiłej suczki... Belka naprawdę na niego zasługuje. Pragniemy, aby uśmiechnęło się do niej szczęście i znalazł się człowiek, który ją pokocha i już nigdy nie pozbędzie się jak niepotrzebnego przedmiotu.
Belka będzie wymagać dużo ruchu i możliwości wybiegania się. Polecamy dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia, znających potrzeby i temperament psów ras myśliwskich.
Belka jest wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy oraz zgoda na wizyty przed i poadopcyjną.

Bella jest już szczęśliwa w swoim nowym domu.