Lou - wyjątkowa suczka mix -chart
05 września 2015

Lou to młoda, ok 3-4 letnia suczka mix charta, wysokość w kłębie ok 65 cm.
Jest bardzo przyjacielska i nastawiona na współpracę z człowiekiem. Świetnie się nadaje do domu lubiącego aktywny wypoczynek, gdyż kocha ruch, spacery i zabawy! Radość sprawia jej aportowanie piłeczki jak i zabawy z innymi psami. Lubi być w centrum zainteresowania i sama potrafi się upomnieć o przytulenie czy głaskanie, bo podchodzi i kładzie opiekunowi głowę na dłoniach.

Pozostawiona sama w domu utrzymuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, nie wybrzydza przy jedzeniu i z apetytem je suchą karmę, nie ma alergrii.

Jest charcią damą, bo nie lubi zimna i deszczu, w tak pogodę na pewno wybierze leżenie na miękkiej kanapie niż długie spacery.

Lou została zaatakowana przez inną sukę i w efekcie straciła końcówkę ucha, co absolutnie nie ma żadnego wpływu na życie i zdrowie suczki, a czyni ją dodatkowo wyjatkową i jedyną w swoim rodzaju. Lou świetnie dogaduje się z psami i uległymi sukami, nie może zamieszkać w domu razem z kotami czy innymi małymi zwierzętami. Będzie też świetną towarzyszką zabaw starszych dzieci.

Lou jest wysterylizowana,zachipowana,zaszczepiona i odrobaczona.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną,podpisanie umowy adopcyjnej i wyrobienie pozwolenia na utrzymywanie charta.

Lou obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem i czeka na człowieka,który ją pokocha.

Kontakt:

tel: 601 319 856

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Share