Nelo - szuka ludzi,którzy go pokochają
21 maja 2013

Nelo to około 7 letni pies niezwykle otwarty, przyjacielski dla wszystkich ludzi i zwierząt. 
Podporządkowuje się człowiekowi , jest uległy, a co najważniejsze -to prawdziwy pieszczoch, bardzo potrzebujący bliskości człowieka, przytuleń, głasków.
Nie zauważyliśmy u niego złych cech charakteru, skorygowania może wymagać jedynie lekka "nachalność" w proszeniu o pieszczoty, wynikająca z osamotnienia i braku należytej ilosci kontaktu z człowiekiem, a także ekspansywność przy jedzeniu - wygłodzony Nelo chętnie pochłonąłby każdą ilość jedzenia. 
Nelo pomimo iż nie jest już młodzieniaszkiem, wydaje się energiczny , widać, że ma pasję do biegania i brykania, jest skoczny, wykorzystuje swoją szczupłą sylwetkę.
Być może poprzedni, niezbyt przewidujący opiekun nie potrafił należycie rozładować potrzeby ruchu psa, nie zabezpieczając też należycie terenu ,co przy charakterystycznej dla Nelo samodzielności i żywotności zaskutkowało tym, że pies oddalił się i nie potrafił już wrocić do domu. 
Niestety Nelo stracił lewe ucho,gdyż potrafi się przeciskać przez szczeliny i tym sposobem przedostał się do boksu obok i został pogryziony przez innego psa.
Nelo to dobry pies, nie zasługuje na osamotnienie i spędzenie reszty życia w schronisku.
Pies jest zaszczepiony , zaczipowany , będzie też wykastrowany przed adopcją , potrafi chodzić na smyczy , jest grzeczny,dogaduje się z suniami , jeśli chodzi o samce,to różnie.Kontakt w sprawie adopcji:

Kasia 503 652 679 (od poniedziałku do piątku 9-19:sobota 9-14)

Ania 505105026
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Share